Skip to content Skip to footer

JOIMOVE PROGRAMLARINDAN DILEDIĞINIZ BIRINE KATILARAK BIR “JOIMOVER” OLABILIR YA DA DENEYIMINIZI BIR ÜST BOYUTA TAŞIYARAK “JOIMOVE EĞITMENLIK” PROGRAMINA BASVURABILIRSINIZ.

DÜNYACA ÜNLÜ “JOIMOVE EĞITMEN EĞITIMI”
29-30 HAZIRAN 2019 ISTANBUL’DA

Joimove olarak biz, hem çocukların hem de yetişkinlerin her gün dansla ve müzikle iç içe yaşayarak, hayatlarına hareketi katmalarının önemine inanıyoruz. Çünkü biliyoruz ki böylesine sosyal ve aktif bir yaşam, sağlıklı ve mutlu bir yaşamın da anahtarı!

Eğer sen de aynı fikirdeysen Joimove programları ve etkinlikleri, uluslararası franchise ve eğitmenlik haklarına sahip olmak isteyen tüm dans eğitmenlerine ve bale sanatçılarına açık.

Detaylı bilgi için iletişim: Nur Niyaz Bildik / Joimove Türkiye Temsilcisi ve Eğitim Koordinatörü nurniyaz@joimove.com
+90 538 511 77 30

JOIMOVE EGITMENLIK PROGRAMINDA NELER VAR?

JOIMOVE BABIES

Ergonomik taşıyıcılar ile 0-18 aylık bebekleri giyerek dans edilen Joimove Babies, ebeveyn ile bebeğin hem fiziksel hem de duygusal boyutta güvenle bağlanmalarını teşvik eder. Tüm katılımcılar için pozitif ve sosyal bir atmosfer yaratmayı hedefleyen bu program, ebeveynlerin minik bebekleri ile birlikte katılabilecekleri eşsiz bir fırsat. Joimove Babies katılımcıları, aktif ve sosyal bir çevre ile tanışırken, bebekler de iç dünyalarındaki gelişime katkısı olan müzik ve hareketin ritmi ile tanışır. Joimove Babies, kucakta bebek varken yapılabilecek güvenli dans hareketlerine odaklanır.

 

JOIMOVE KIDS

Joimove Kids, ebeveynlerin 18 ay- 9 yaş arası çocukları ile birlikte katılarak, Cha Cha, Bachata, Bale, Salsa gibi dans türleri ile tanışabildiği eğitim programıdır. Çocukların gelişmekte olan kişiliklerini, koordinasyon yeteneklerini ve kendilerine güvenlerini şekillendiren Joimove Kids derslerinde, çocuklar kendilerini yaratıcı dans ve müzik aracılığıyla ifade ederken, yetişkinler farklı tarzlarda dans ederek, çocukları ve çevresi ile keyifli vakit geçirir.

 

JOIMOVE JUNIORS

9-18 yaş arası çocuklar için özel kurgulanan bu program, yaratıcı drama ile Latin ve Klasik dans gibi 8 ayrı dans stilinin birleşiminden oluşur. JOIMOVE Kids/Juniors, çocukların iletişim ve özgüvenini güçlendirerek, ritim duyguları ve dans becerilerini geliştirir. Bu programı, doğum günleri, aile kutlamaları gibi özel etkinliklerinizde çocuklarınızın kendilerini gösterebilecekleri bir dans ve eğlence birlikteliğine dönüştürebilirsiniz.

 

JOIMOVE FAMILIES

Dans etmenin ve müziğin gücü ile her yaştan aile bireyini bir araya getirmeyi hedefleyen JOIMOVE Families, aile içi iletişimin önemine odaklanan eşsiz bir program ve etkinlikler serisidir. Çeşitli müzik türleri ile hareketi ailelerin hayatlarına katan bu program, bireyleri yaşamı her anıyla birlikte kutlamaya yönlendirir.

 

JOIMOVE LADIES

50 yaş ve üzeri kadınların “hayat iksiri” olarak tanımladıkları Joimove Ladies, eşsiz bir sosyal birliktelik ve dans egzersiz programıdır. Bireylerin hayatlarına hareket ve birlikteliğin gücünü taşır.

 

JOIMOVE FRIENDS

Çalışanların, yakın arkadaşların birlikte katılabilecekleri Joimove Friends, her hafta aynı plan yapmaktan sıkılanlar için eşsiz bir programdır. Şirketler için ise çalışanlarına sunabilecekleri farklı bir motivasyon aracı. Joimove Friends etkinlikleri yeni arkadaş edinmenin, aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmenin en keyifli yoludur.

 

JOIMOVE COUPLES

Her yaştan çiftin birlikte katılabildiği Joimove Couples programı, dans ve müziğin dönüştürücü gücüyle çiftlerin arasındaki iletişim ve sevgi bağını güçlendirir. İlişkilerin daha farklı bir seviyeye taşınmasına yardımcı olan bu program aynı zamanda eşsiz bir akşam ya da hafta sonu planı da olabilir.

 

JOIMOVE COMMUNITY

Yerel, bölgesel topluluklar ile kültürler, ülkelerarası bağ yaratmayı hedefleyen Joimove Community, uluslararası etkinlikler, gösteriler tasarlar. Farklı kültürlerden üyeleri bir araya getirerek, ihtiyaç duyulan bölgelere destek ve sevgiyi taşır, bağış organizasyonları düzenler.

Kapirum Consulting

Pop up for potential mailing list?

Sign up now